O nas

Pełnia zdrowia - Opolskie Centrum Dietetyki

Zdrowe odżywianie i przestrzeganie diety to dla wielu osób styl życia. Wiedzą oni, że determinacja wypracowana na tym polu przekłada się również na inne aspekty ich życia – są zawsze gotowi do działania i pełni energii. Naszą misją jest sprawić, by takie podejście było jak najbardziej popularne. Zgodnie z maksymą „w zdrowym ciele zdrowy duch”, chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy w tej kwestii.

Wśród osób aktywnych fizycznie panuje błędne przekonanie, że do celu można podążać ucząc się na błędach. Jest to możliwe, ale niezwykle uciążliwe, ponadto pamiętaj, że eksperymentujesz na swoim własnym ciele. Setki godzin spędzonych na siłowni lub bieżni i litry wylanego potu nie zawsze przekładają się na wymierny efekt, co skutkuje spadkiem motywacji i zaniechaniem ćwiczeń.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”, powiedział kiedyś amerykański motywator, H. Jackson Brown Jr. Nasza w tym głowa, by w Twoim przypadku czas niezbędny do dotarcia do mety był jak najkrótszy, a przy tym spędzony maksymalnie efektywnie. Po zapoznaniu się z predyspozycjami Twojego organizmu, nasi dietetycy zaplanują dietę i program żywieniowy skrojony na Twoją miarę. To Ty, Twój styl życia i preferencje żywieniowe staną się podstawą do naszych działań – nie na odwrót.

Przyszłość zaczyna się dziś. Nie jutro, pojutrze – dziś. Skoro czytasz ten tekst, to pierwszy krok na drodze do nowej wersji Ciebie został już wykonany. To dobry czas, by zacząć robić to, czego pragniesz od dawna. Skontaktuj się z nami, a niebawem przekonasz się, że była to najlepsza z możliwych decyzji.